Krádež kolobežky

Krádež kolobežky Dobry den,včera 30.04.2025 17.15 dosledkom predaja za ktoru som nedostal peniaze mi ukradli pri nemocnici podunajske biskupice fialovu kolobezku. Pachatel ma byť zo Šamorína ale dost mozne ze kolobezka moze byt aj v centre mesta. Kolobezka je Kukirin G2 Pro, nastriekana na fialovo-ruzovu z boku ma bielym napisane @i.dxmerr . Je jedinecna na celom slovensku. Ma mat aj malu byciklovu tasku pri prednom odpruzeni Pripajam aj fotku pachatela. Kebyze kolobezku uvidite, volajte 158 alebo 0950787965.