Zdravím.Dnes okolo 17.45 hod bol ukradnutý horský bicykel zn Cube tm.šedej farby zo železničnej stanice v Dubnici nad Váhom. Bicykel bol riadne uzamknutý v stojane na bicykle a nebol tam dlhšie ako 10minút.
V prípade akýchkoľvek informácií ma prosím kontaktujte na tel.č. 0905442682
Ďakujem