Dobrý deň. V Sobotu 21.2.2026 mi ukradli Tento Fatbajk v Stupave na ulici SNP o šiestej ráno. Značka baju FATBAJK KTM. Teleskopická sedlová sa pod sedlom trochukyvala do strán. Bol by som rad keby sa Vám podarilo nájsť môj FATBAJK. Moje tel.cislo 0948195o36. Ďakujem.