HAKA - Nájdené ukradnuté vozidlá

167 nájdené ukradnuté vozidlo
18.01.2020 18:43

167 nájdené ukradnuté vozidlo

Príslušníci MZJ Sobrance práve dnes našli cez našu aplikáciu HAKA system ukradnuté vozidlo. Mazda 323 bola ukradnuta 10.1.2020. Chalani z MZJ sú naši verný členovia skupiny a mazda nie je prvé ukradnuté vozidlo ktoré našli cez našu aplikáciu. Jedná sa už o druhé vozidlo. Zaslúžia si veľké poďakovanie a Ja osobne im aj ďakujem že využívajú aplikáciu HAKA systém ktorá je práve určená všetkým ľuďom ktorý chcú pomáhať svojim spoluobčanom. Tu je úprimný dôkaz toho ze pomáhať a chrániť nemajú všetci len ako ozdobu !!! Chalani dakujeme Vám a gratulujeme Prípad 167

Auto si našiel sám
08.01.2020 18:42

Auto si našiel sám

Lenivá alebo neschopná policajná hliadka v Rakúsku ? Za bežných okolností by som veľmi rád poďakoval POLICII za ich dobrú prácu... A musim priznať že keď je za čo chváliť ,robím to velmi rád. Poďakovanie si aj veľa krát zaslúžia len informácie o ich dobrej práci sa k občanom nedostanú. V tomto prípade ale chváliť hliadku v Rakúsku nebudem . Nie je za čo skôr naopak... No veď posúďte sami . INFO od majiteľa ukradnutého BMW .... Dobrý deň pán Farkas moje BMW sa našlo v Rakúsku ( Strasshof an der Nordbahn) chcem vás poprosiť o stiahnutie zo systému HAKA .Je trocha obuchané ale mám ho späť. Chcem by sa poďakovať že moje auto bolo na vašej stránke a členovia skupiny pomáhali auto hľadať a zdieľať. Po vozidlo ide odtahovka mám na ňom letné pneumatiky a a kedže musím ist na Oravu tak len odtah. Políciu netreba ani spomínať sú to babraci ako hovado. Auto stalo na privátnom parkovisku pri autoservise 3 mesiace. Keď majiteľ volal políciu pred 1,5 mesiacom prišli povedali že tam niesu značky tak oni nevedia ako ďalej že veď majiteľ si príde po auto chápete to ?? Včera ho majiteľ servisu otvoril a našiel tam doklad s mojim menom .Našiel si má na FB a poslal mi na seba číslo . Ja som bol vo Viedni tak som hneď išiel k nemu. Mám tam známeho tak sme auto previezli do jeho do garáže a odtah ho dnes vezme na Oravu . Polícia 0 bodov ...Aj včera večer sme ich museli privolať lebo sme našli v aute plno dôkazov . Že či chcem aby auto dali na expertízu že to môže trvať aj 3 mesiace. Nič nezobrali žiadne otlačky povedali že auto si možem zobrať... Neskutočne kašlem na nich hlavne že ho mám .... Ďakujem pekne že auto bolo na vašej stránke. Prajem veľa nájdených aut a hlavne tých smradov čím najviac v base pardon za slovník HAKA: Ja už len doplním že veľmi pekne ďakujeme členom skupiny za pomoc pri pátraní a zdielani Majiteľovi prajeme spokojne užívanie vozidla bez ďalších starostí....

Nájdené ukradnuté vozidlo
07.01.2020 11:54

Nájdené ukradnuté vozidlo

HAKA vďaka členom skupiny a našej skvelej aplikacii našla ďalšie ukradnuté vozidlo. Tento krát VW polo ukradnuté 17.12.2019 . Jedna sa už v poradí o 166 nájdené ukradnuté vozidlo. Obrovský úspech našej skupiny a veľká poklona Vašej práci priatelia .

Nájdené ukradnuté vozidlo
04.01.2020 17:03

Nájdené ukradnuté vozidlo

HAKA vypátrala 165 ukradnuté auto vďaka Vám A kto že bol tak šikovný ? No naša členka skupiny ktorá vypátrala ukradnutú dodávku v obci LAZANY .Veľmi pekne jej dakujeme skvelá práca . Majiteľ je už na mieste čakáme POLICIU . Priatelia takto vypadá ukažková spolupráca a vzájomná pomoc v praxi .

Nájdené ukradnuté vozidlo
02.01.2020 16:12

Nájdené ukradnuté vozidlo

HAKA členovia opäť pomáhajú proste paráda ( vypátrane vozidlo číslo 164 ) Je to neuveriteľné ale máme nájdenu aj dodávku . Druhé vozidlo z velkej vykradačky kde ukradli dve vozidla a veľa pracovných nástrojov. Od dcéry majiteľky dostávame ďalšie informácie... Zdravím Vás ..podarilo sa vďaka Vám nájsť aj druhé auto.. za obcou Dvorníky časť Posádka. Len nemam moc baterky.. bude to potrebovat odtah.. dcera pána ktorý ho včera videl to dnes doobeda našla v zdieľaných príspevkoch od Vás.. Včera tam ešte boli vnútri nejaké pracovné náradia.. dnes sa ho prišli znovu pokúsiť vytiahnut.. ale je veľmi zapadnuté.. tak sa im to nepodarilo .. zobrali všetko co v ňom ešte bolo..aj špz.. ale podstatné je.. že auto sa našlo ZO SRDCA VAM DAKUJEM CO HAKA DOKAZUJE ZA POSLEDNE DNI JE ÚŽASNÉ. 4 DNI 4 NAJDENÉ AUTA ZA SEBOU

Nájdené ukradnuté vozidlo
02.01.2020 07:30

Nájdené ukradnuté vozidlo

Nový rok začíname nájdením ukradnutého auta Nenadarmo sa hovorí ako na nový rok tak cely Dobrá správa máme ďalšie ukradnuté auto (163 V poradí) Jedno z hľadaných ktoré sme dnes dali na skupinu . Našiel náš člen skupiny HAKA v Hlohovci . Na mieste je aj POLICIA. Je to skvelá správa a vidíte že to nádherné zdielanie ma význam. Lebo sa vieme pre dobru vec spojiť. Nič a nikto nebude HAKA rozdeľovať ale naopak . Budeme pomáhať čo nám budú sily stačiť. Členovi skupiny gratulujeme a veľmi pekne ďakujeme za POMOC

Nájdené ukradnuté vozidlo
01.01.2020 18:58

Nájdené ukradnuté vozidlo

HAKA hlási úspech. Ukradnute auto sa vypátralo a aj dve osoby ktoré na ňom dnes celý den jazdili Nevzdali sme to a hodiny pátrania priniesli úspech. 162 nájdené ukradnuté vozidlo je v rukách majiteľa. A v rukách polície skončil fešáči ( pokemoni )

Nájdené ukradnuté vozidlo
30.12.2019 21:52

Nájdené ukradnuté vozidlo

HAKA TÍM má prave teraz výjazd. Člen skupiny HAKA našiel ukradnuté vozidlo. Na mieste je už aj POLICIA. Majiteľ vozidla bol informovaný od nášho člena skupiny . Super práca člena skupiny HAKA a samozrejme okrem dakujeme aj veľká gratulácia Vozidlo bolo najdene v Bratislave na ulici Rovnankova 24 a jedná sa o 161 nájdené ukradnuté vozidlo.

Nájdené ukradnuté vozidlo
27.12.2019 15:21

Nájdené ukradnuté vozidlo

Ukradli auto v ktorom boli aj darčeky na vianoce ( pre deti ) . Teraz hlásime že auto aj zlodeji sa našli. Viac majiteľ.... Zdravím chci poděkovat za hledaní po ukradenem voze peugeot 406 . Jíž ho mám zpet .Ješte jednou dekuji . Nalezeno a vraceno dnes okolo 9, rano co se delo se zlodeji nemůžu napsat ;-)

Nájdené ukradnuté vozidlo
27.12.2019 15:20

Nájdené ukradnuté vozidlo

Správa od Vás ???????? Zdravím ve spolek. Auto nalezeno včera (26 . 12. 2019) ve večerných hodinách v Suchdole u Prahy. Všem děkuji za sdílení a vážím si toho. Všem přeji, ať se jim nic podobného z jejich miláčkem nestane.

Nájdené ukradnuté vozidlo
25.12.2019 15:52

Nájdené ukradnuté vozidlo

????VIANOČNÝ ZÁSAH MESTSKEJ POLÍCIE???? ???? Dňa 25.12.2019 o 10:00 bolo na Mestskú políciu Poprad prijaté telefonické oznámenie zo Spolkovej republiky Nemecko týkajúce sa ukradnutėho osobnėho motorového vozidla, ktoré sa má podľa posledných získaných informácií nachádzať na ul. Francisciho v Poprade. Následne bolo na ul. Francisciho hliadkou Mestskej policie Poprad predmetné vozidlo vypátrané a vec bola odstúpená kriminálnej polícií k ďaľším úkonom. Vozidlo bolo evidované aj v Schengenskom pátracom systéme. Gratulujeme dobrá práca ????

Nájdená okradnutá motorka
24.12.2019 11:22

Nájdená okradnutá motorka

Člen skupiny pomohol vypátrať motorku ???? Majiteľ Motocykla dostal typ od člena skupiny HAKA že motocykel videl v smere od Hlohovca do Tepličky . Majiteľ sa dostavil na miesto a začalo sa pátrať . Keďže už bola tma tak majiteľ motorky zostal cez noc v mieste kde sa motorka hľadala ( z dôvodu že sa bude pokračovať v pátraní ráno. ) V noci sa na danom mieste začalo pohybovať čierne BMW X5 na ktorom nebola predná ŠPZ. Následne privolaná policajná hliadka nič nenašla ,ale vyjadrili sa že je to známa firma v okolí o ktorom vedia. Následne sa počkalo do rana a ráno sa začalo hľadať . Zhruba po hodine sme Motocykel našli zhruba 500m od cesty v tráve zakrytý dekou Na miesto bola opäť privolaná hliadka polície ktorá odobrala dôkazy a stopy . Čo dodať na záver. Obrovská vďaka členovi skupiny za pozornosť a pomoc majiteľovi. Klobúk dole pred majiteľom za jeho vytrvalosť a tvrdohlavosť ktorá priniesla perfektný výsledok v podobe nájdenia jeho ukradnutej motorky .

 • MR Studio IT
 • SIA SECURITY
 • MIRONE TRADING KOMPANY
 • CityRENT
 • OVERENIE VOZIDLA SK
 • Different Car Services
 • JERICH INTERNNATIONAL
 • MKS AUTOMOBILE
 • EUROPCAR
 • CARSTEN
 • VA Dream Photo

Prečo HAKA tím?

Nevieme pomôcť každému, ale vieme že sa nikomu neotočime chrbtom.